Yüzlerce kişi onu görmek için toplandı: Altı ay sonra ilk gülücük!

Sonrada başka örnekleri de olsa da modern çağların külkedisi ya da masal prensesi denildiğinde akla ilk olarak İngiliz kraliyet ailesinin gelini Kate Middleton geliyor. Aslında böyle olmaması da mümkün değil. Şu andaki kral Charles’ın büyük oğlu ve dolayısıyla tahtın ilk sıradaki varisi olan Prens William’ın 42 yaşındaki karısı Kate, gelecekt ülkesinin kraliçesi olarak taç giyecek.

Sıradan bir aileden gelen ve üniversitede tanıştığı William ile 2011 yılında evlenen Kate Middleton, aradan geçen zamanda tahta üç tane varis doğurdu.

Zaten çoktan halkın beğenisini kazanmış olan Kate için her şey kusursuza yakın biçimde giderken bu yılın başında herkesi şoke eden bir gelişme yaşandı.

Son olarak 25 Aralık 2023’te ailesiyle birlikte Noel ayinine katılan ve halkın karşısına çıkan Kate Middleton, ortadan yok oldu.

Herkes yeni yıl tatiline çıktıklarını düşünürken bu yılın ocak ayında karın bölgesinden bir operasyon geçirdiği açıklandı. Bundan üç ay sonra da kanser tedavisi gördüğünü kendisinin açıkladığı bir video yayınlandı.

Öyle ya da böyle Kate Middleton tam altı aydır halkın karşısına çıkmadı. Hakkındaki söylentiler giderek artarken dün sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamayla yine herkesi şaşırttı.

Kimsenin kendisinden beklemediği bir adımı attı Kate ve ailenin en önemli etkinliklerinden biri olan Trooping The Colours’a katılacağını duyurdu. Birçok insan onu daha uzun süre göremeyeceğini düşünürken bu gelişme sürpriz oldu.

ALTI AY SONRA İLK KEZ
Ve sonunda yani tam altı aylık bir aranın ardından Kate Middleton yine “kanlı – canlı” bir şekilde halkın karşısına çıktı… Aynı zamanda hükümdarın doğum günü olarak da kutlanan Trooping The Colours sırasında da hasret sona ermiş oldu.

Kate’in törene katılacağını açıklamasından sonra sabahın erken saatlerinden itibaren binlerce kişi ailenin tören kapsamında geleceği ve balkona çıkıp el sallayacağı Buckingham Sarayı’nın önünde toplandı. Törenin internet üzerinden yapılan canlı yayınını da milyonlarca kişi takibe aldı. 

O tür platformlarda yapılan yorumlarda da çoğunluk Kate’i görmek için orada bulunduğu yorumunu yaptı.

?

Kate en son Aralık 2023’te Noel kutlamasında halkın karşısına çıkmıştı. 

Kate’e bindiği araçta, kocası Prens William ile çocukları George, Charlotte ve Louis eşlik etti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir